Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Adaptační kurz 6.AB

Žáci 6. tříd vyjeli koncem září do Jizerských hor na adaptační kurz.
Adaptační kurz 6.AB

Žáci 6. tříd, nováčci na 2. stupni, vyjeli na konci září do Jizerských hor do penzionu Lumka na adaptační kurz. Ne snad proto, že by se vůbec neznali, ale spíš proto, aby se naučili fungovat v nově vzniklých kolektivech, aby se naučili spolu řešit problémy a také aby se mezi nimi rychleji vybudovala vzájemná důvěra. Lektoři k tomu pro nás připravili perfektně promyšlený program, při kterém si děti užily spoutu zábavy. Jak se nám tam líbilo, můžete vidět i z těchto fotek

Přidáno 19. 10. 2017, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru