Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Baletní workshop v Praze

Ve čtvrtek 1. března se naši osmáci a deváťáci vydali do Prahy, aby se zúčastnili jedinečného baletního workshopu v Baletu Národního divadla.
Baletní workshop v Praze

Ve čtvrtek 1. března se naši osmáci a deváťáci vydali do Prahy, aby se zúčastnili jedinečného baletního workshopu. Nejdříve zhlédli působivý dokument s názvem DANCER a následně se v Baletu Národního divadla zúčastnili zkoušky Sněhové královny. V samotném závěru programu si s první sólistkou vyzkoušeli několik baletních pozic na vlastní kůži. V galerii se můžete podívat na jejich baletní výkony :)

Přidáno 8. 3. 2018, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru