eTwinningový projekt

Jsme pyšní na naše žáčky, tentokrát na 5.B 2019! Statečně se v hodinách angličtiny pouští do mezinárodního eTwinningového projektu "Today a reader, tomorrow a leader" (dnes čtenář, zítra vůdce). Děti v současnosti předvádí své nabyté znalosti anglického jazyka při komunikaci s partnery z Turecka, Polska, Slovenska a jiných zemí. Prozatím děti vyrobily krásné záložky do knížek (pod trpělivým a láskyplným vedením skvělé paní učitelky Vlaďky Černíkové, děkujeme!:) a napsaly nádherné, barevné dopisy svým zahraničním protějškům. Až jsem jako jejich učitel zatlačila slzu v oku, co všechno zvládly v cizím jazyce vykomunikovat. A to nejsme zdaleka hotovi! Již brzy Vás překvapíme s dalšími eTwinningovými aktivitami - aneb angličtinou trošku jinak než jen ze školní lavice;)!

Ve fotogalerii se můžete podívat na několik smínků z akce.

Ada Verlander

Přidáno 19. 3. 2019, autor: