Exkurze do kostela Panny Marie Sněžné

Poznávání kostela Panny Marie Sněžné ve Velkých Popovicích v rámci historického semináře.
Exkurze do kostela Panny Marie Sněžné

Žáci, kteří navštěvují historický seminář, se v úterý 24. října 2017 vydali poznávat kostel Panny Marie Sněžné. Po kulturně-historickém úvodu, kterého se ujal zdejší kostelník, pan Vlastimil Čelikovský, následovala detailní exkurze kostela. Žáci tak mohli poznat nejen hlavní loď kostela, ale dostali se až ke zvonům.  V průběhu poznávání vyplňovali řadu zajímavých úkolů z pracovního sešitu vytvořeného právě pro tento účel.

Fotky z této exkurze si prohlédnete zde.

Děkujeme srdečně Vlastimilu Čelikovskému za to, že jsme mohli společně strávit příjemné a poučné říjnové odpoledne.

Eliška Doležalová

Přidáno 30. 10. 2017, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru