Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Exkurze do kostela Panny Marie Sněžné

Poznávání kostela Panny Marie Sněžné ve Velkých Popovicích v rámci historického semináře.
Exkurze do kostela Panny Marie Sněžné

Žáci, kteří navštěvují historický seminář, se v úterý 24. října 2017 vydali poznávat kostel Panny Marie Sněžné. Po kulturně-historickém úvodu, kterého se ujal zdejší kostelník, pan Vlastimil Čelikovský, následovala detailní exkurze kostela. Žáci tak mohli poznat nejen hlavní loď kostela, ale dostali se až ke zvonům.  V průběhu poznávání vyplňovali řadu zajímavých úkolů z pracovního sešitu vytvořeného právě pro tento účel.

Fotky z této exkurze si prohlédnete zde.

Děkujeme srdečně Vlastimilu Čelikovskému za to, že jsme mohli společně strávit příjemné a poučné říjnové odpoledne.

Eliška Doležalová

Přidáno 30. 10. 2017, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru