NÁVRAT ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY A PRVNÍCH A DRUHÝCH TŘÍD.

Ve středu 18.11. se vrací do škol k prezenční výuce žáci přípravné třídy a prvních a druhých ročníků.
NÁVRAT ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY A PRVNÍCH A DRUHÝCH TŘÍD.

Podrobnostmi ohledně návratu Vašich dětí k prezenční výuce. Dle pokynů ministerstva školství a zdravotnictví budou děti v neměnných, homogenních skupinách. Z tohoto důvodu nemůže být otevřená ranní družina. Škola se bude otevírat v 7,30 - všechny tři vchody.

Vstupy do školy:

Vchodem A vstupují - 1.B, 1.C a 2.A. Vchodem B vstupují - 1.A, 2.B a 2.C. Vchodem C vstupuje přípravná třída.

Skříňky u vchodu B budou využívat pouze 2.B a 2.C. Ostatní budou mít věšáky ve třídě. Podrobnosti jsou v přiložené tabulce.

Odchody:

Přípravka vchodem C a všichni ostatní vchodem B. Způsoby vyzvedávání jsou podrobně popsány také v tabulce školní družiny, včetně telefonních čísel.

Jídelna:

Děti budou chodit do školní jídelny podle harmonogramu tak, aby se nemíchaly třídy ani ve školní jídelně. Budou dodržovat rozestupy, každé místo bude mezi třídami desinfikováno.

Po celou dobu ve škole musí mít děti roušku resp. zakrytá ústa a nos. Protože součástí pokynu je i intenzivní větrání i v průběhu vyučování - přizpůsobte prosím oblečení vašich dětí.

Přidáno 13. 11. 2020, autor: Lucie Fusková