Nocování s Andersenem

Z pátku 31. 3. na sobotu 1. 4. proběhla v prostorách knihovny již tradiční akce Nocování s Andersenem.
Nocování s Andersenem

Z pátku 31. 3. na sobotu 1. 4. proběhlo v prostorách knihovny již tradiční Nocování s Andersenem, akce určená zejména čtenářům. Hlavním tématem byl letos známý český komiks Čtyřlístek.

My jsme téma uchopili po svém - Čtyřlístek jako symbol štěstí - a v tomto duchu se nesl celý večer. Děti si vyrobily jmenovky ve tvaru čtyřlístku, představovaly si vzájemně své oblíbené knihy, společně jsme četli pohádku Rozum a štěstí a děti během večera plnily rozmanité úkoly.

Všichni pomohli vytvořit příjemnou atmosféru, s nadšením se zapojovali do připravených aktvit, a odnesli si jistě spoustu pěkných zážitků, dokonce tu vznikla i nová přátelství.

Více fotografií z akce si prohlédněte zde.

Přidáno 7. 4. 2017, autor: Kateřina Skalická