Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Nocování s Andersenem

28. března se v knihovně konala čtenáři každoročně očekávaná akce, Nocování s Andersenem.
Nocování s Andersenem

Ze středy 28. března na čtvrtek 29. března proběhlo v knihovně již tradiční nocování s Andersenem. Téma letošní noci bylo prosté, zaměřili jsme se přímo na Hanse Christiana Andersena, jeho život a dílo, přičemž vznikaly zdařilé plakáty s informacemi o spisovateli. Další aktivity jsme směřovali k pohádce O statečném cínovém vojáčkovi, kterou v závěru večera děti ve skupinkách dramaticky ztvárnily a pak si společně vyposlechly audioverzi tohoto příběhu. Noc jim ještě zpestřili žáci 8. A svojí bojovkou.

Na fotky z akce se podívejte v galerii

Přidáno 12. 4. 2018, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru