Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

OMEZENÍ VSTUPU DO ŠKOLY

Z důvodu uzavření vchodu B je možný vstup do budovy pouze vchody A a C. Časově se otevření vchodů A a C nemění.
OMEZENÍ VSTUPU DO ŠKOLY

Vážení rodiče,

kdokoliv z Vás, kdo se prošel poslední dobou kolem školy, tak si všiml probíhajících stavebních úprav kolem budovy B (stará budova). Bohužel i přes obrovskou snahu všech, nebylo možné dokončit práce do zahájení školního roku. Nejzásadnější změna je vstup do budovy. Vchod B (družinový) je uzavřený.

Žáci 1.- 4. třída:

ti, co chodí do družiny – vstup do ranní družiny – předzahrádkou (u knihovny). Vyzvedávání z družiny také přes předzahrádku družiny. Na vrátkách budou telefonní čísla na jednotlivá oddělení. Místo ťukání na okno, zavoláte telefonem a vše ostatní bude probíhat tak, jak jste zvyklí.

ti, co do družiny nechodí – vstup i odchod ze školy je hlavním vchodem A (od kostela). Vchod je otevřen od 7,30.

5. třídy:

vstup do budovy vchodem C - nová budova z Husovy ulice.

6. - 7. třída:

vstup do budovy vchodem A - hlavní vchod od kostela

8. - 9. třída:

vstup vchodem ze dvora, vstup otevřen 7,45.

Děkuji za pochopení a pomoc v této situaci.

Lucie Fusková

 

Přidáno 31. 8. 2020, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru