Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Pronájmy tělocvičny a učeben na školní rok 2016/2017

Prioritou při výběru klientů je délka a množství pronájmů.

Obecně mají přednost dlouhodobí nájemníci před kratšími pronájmy a před jednorázovými akcemi. Subjekty nabízející činnost dětem mají přednost ve výběru odpoledních a víkendových hodin.

Uvedené ceny jsou vždy za 60 minut pronájmu, platí se za každou započatou hodinu.

Klienti budou vpuštěni do tělocvičny/učebny 10 minut před začátkem lekce, 15 minut po skončení lekce tělocvičnu/učebnu opouštějí.

Uvedené ceny jsou předběžné a mohou se měnit, u jednorázových a víkendových pronájmů se cena stanovuje smluvně, např. podle délky pronájmu, typu akce, ...

Učebny vybavené interaktivní tabulí a dataprojektorem pronajímáme bez možnosti využití této techniky.

K pronájmu v naší ZŠ můžete využít nižší cenu, která je platná pro akce realizované s většinovou účastí žáků naší ZŠ.

Tělocvična - cena 280/350 Kč

- sál s palubovkou, značení pro volejbal, basketbal, florbal

- příslušenství - koše, žebřiny, lavičky, žíněnky, nářadí

- zázemí - šatny, sprchy

Učebna - cena 70 Kč

- klasická třída s lavicemi, tabulí

Při nedodržení podmínek uvedených ve smlouvě o pronájmu si škola vyhrazuje právo po předchozím písemném upozornění pronájem bez náhrady ukončit.

Žádosti o pronájem se vyřizují v kanceláři školy. Své požadavky konzultujte nejlépe v druhé polovině srpna, nejpozději však do poloviny září.

tel.: 323 665 200, 731 449 241, mail: skola@zsvelkepopovice.cz

Přidáno 13. 10. 2016, autor: J4W Admin