Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Recitační soutěž

V knihovně proběhla 4. 4. recitační soutěž 5. - 9. ročníku a 5. 4. recitační soutěž 1. - 4. ročníku.
Recitační soutěž

Ve dnech 4. a 5. dubna proběhla v místní knihovně recitační soutěž žáků 1. - 9. tříd pod vedením paní učitelky Macourkové a paní učitelky Skalické. Mnozí žáci se na soutěž velmi pečlivě připravovali, a předvedli tak skvělé výkony. Oceněni však byli jen tři nejlepší ve své kategorii. Děkujeme paní knihovnici Heleně Papírníkové za pomoc při organizaci a za její hlas v porotě, která to s rozhodováním neměla vůbec jednoduché.

Více fotografií z akce zde.

Přidáno 7. 4. 2017, autor: Anna Kalátová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru