ŘEDITELSKÉ VOLNO - 18. 12. 2017

Na pondělí 18. 12. 2017 je vyhlášeno ředitelské volno!!
ŘEDITELSKÉ VOLNO - 18. 12. 2017

Vážení rodiče,

v důsledku havárie na vodovodním potrubí vyhlašuji z technických důvodů na pondělí 18. 12. 2017 ŘEDITELSKÉ VOLNO.

Během pondělní opravy nemůže být v provozu školní kuchyně a jídelna a v celé školní budově nepoteče voda, nebude tedy v provozu ani školní družina. V případě, že se vám nepodaří takhle narychlo pro děti (zejména pro ty mladší) zajistit hlídání, zajistí škola náhradní program (venkovní aktivity, případně tělocvična). Vybavte je tedy odpovídajícím oblečením a svačinou. Pro příchozí bude zajištěna studená strava.

Žáci čtvrtých tříd jedou na výlet dle plánu.

Milan Čásenský

Přidáno 16. 12. 2017, autor: Kateřina Skalická

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru