SAMOSTUDIUM - ON-LINE PODPORA

Pro usnadnění samostudia přidáváme odkazy na online nástroje (učebnice, pracovní sešity apod.), které mohou žáci pro přípravu využít. Aktualizováno o portál vzdělávacích videí ČT EDU.
SAMOSTUDIUM - ON-LINE PODPORA

Aktualizováno 2. 4. 2020

Vyučování prostřednictvím České televize

• ČT edu - ejvětší portál vzdělávacích videí v České republice, najdete zde videa pro více jak 20 předmětů, řazených podle 4 stupňů vzdělání
  • UčíTelka - pořad pro žáky 1. stupně, jeden předmět po jednotlivých ročnících  (každý den od 9.00 hod. na ČT2)
  • Odpoledka - pásmo vzdělávacích pořadů a dokumentů pro žáky 2. stupně (každý den od 12.00 hod. na ČT2)
  • Škola doma - příprava na příjmací zkoušky pro deváťáky (každé úterý a čtvrtek od 14.00 hod. na ČT1) - na tomto projektu se podílí i naše paní učitelka Eliška Doležalová

Další výkové zdroje:

• výukové zdroje - nabízí se u jednotlivých témat v přehledu výuky v Bakalářích
  • ucebnice.online - portál pro učebnice z vydavatelství NNS, které škola využívá (např. matematika, dějepis, přírodopis, chemie); lze využít i pro jiné předměty
  • matyskova-matematika.cz - výuková videa k Matýskově matematice pro celý 1. stupeň
  • novaskoladuha.cz - portál pro učebnice z vydavatelství Nová škola - DUHA, které škola využívá (např. český jazyk pro 1. stupeň); lze využít i pro jiné předměty
  • interaktivita.etaktik.cz - interaktivní pracovní sešity od vydavatelství TAKTIK
  • didakta.cz - přihlášení přes crna108@didakta.cz heslo: jfhfqc (pro snadnější používání doporučuje nakladatelství stažení aplikace DidaktaCZ projector); přihlášení je výhradně pro žáky naší školy!
  • eurodidact.cz - čtení s porozuměním, hudební výchova a chemie (přihlášení přes zak@zsvelkepopovice.cz heslo: Pivo08. (tečka je součástí hesla)
  • skolasnadhledem.cz - zábavné online procvičování od nakladatelství Fraus
  • scio.cz/procvicovaci-testy - bezplatné tematické testy k procvičení látky (český jazyk, matematika)
  • oxfordlearnersbookshelf.com - Anglický jazyk pro 2. - 9. tř. (přihlášení vpravo nahoře „Sign in“)