Našimi strávníky jsou děti a zaměstnanci ZŠ Velké Popovice.

Obědy jsou vydávány pouze těm, kteří jsou řádně přihlášeni ke školnímu stravování, mají řádně uhrazeny všechny finanční závazky. Ke stravování je strávník trvale přihlášen podáním Přihlášky ke stravování. Přihlášením se strávník zavazuje k dodržování pravidel stanovených školních jídelnou.

Snažíme se být jídelnou moderní, která využívá odborné poznatky z oboru zdravé výživy. Přitom dodržujeme přísná hygienická a technologická pravidla daná předpisy, za dodržování a plnění předepsaných výživových norem. Chod školní jídelny je plně stabilizovaný.

Dbáme na plnění spotřebního koše, v součinnosti s pestrostí stravy. Snažíme se do skladby jídelníčku zařazovat stále nová jídla.

Samozřejmě zajišťujeme i dodržování pitného režimu, což jsou nápoje podávané jako součást oběda. V naší školní jídelně jsou denně na výběr dva druhy vitamínových nápojů, ovocný nebo černý čaj, mléko, ochucené mléko.

Paní kuchařky dělají maximum pro spokojenost svých strávníků. Snažíme se vyjít vstříc všem, i pokud se vyskytne ne zcela standardní požadavek na stravování (např. dietní režimy apod.).

Jakékoliv dotazy týkající se stravování Vám rádi zodpovíme telefonicky, mailem nebo po dohodě i osobně.