Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

TALK TALK 2017

Dvojice rodilých mluvčích u nás ve škole.
TALK TALK 2017

V minulém týdnu se naši žáci zúčastnili týdenního intenzivního kurzu angličtiny pod vedením dvojice lektorů- Bena, původem z malého městečka kousek od New Yorku a Steva z Londýna.  Výuka probíhala v blocích. Každá ze 4 skupin se každý den učila 3x45 minut, přičemž po dvou dnech se dětem prohodili lektoři, aby slyšely i britskou (respektive americkou) angličtinu. Zpětná vazba od jak od dětí, tak od rodilých mluvčích byla výborná. Fotky z kurzu, kterého se účastnilo 43 dětí z druhého stupně, si můžete prohlédnout v této galerii.

 

 

Přidáno 9. 5. 2017, autor: Jan Vlček

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru