Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Vši - opětovný výskyt vší

Vážení rodiče, bohužel se opakovaně vyskytují vši v některých třídách. V některých třídách několikrát. Prosím seznamte se s pokyny a postupy jak učinit případná opatření, aby se vši nevrátily a jejich likvidace byla definitivní.
Vši - opětovný výskyt vší

Vážení rodiče, 
bohužel se opakovaně vyskytují vši v některých třídách. I několikrát. Prosím seznamte se s pokyny a postupy jak učinit případná opatření, aby se vši nevrátily a jejich likvidace byla definitivní. Jen zodpovědným přístupem rodičů můžeme dosáhnout toho, aby výskyt vší byl minimální nebo téměř nebyl.

Dle sdělení KHS Středočeského kraje by bylo vhodné preventivně prohlédnout vlasy všech dětí.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Fusková

 

Sdělení MŠMT pro rodiče k zajištění lepší informovanosti rodičů žáků v případě výskytu pedikulózy (vši dětské) zde

KHS Středočeského kraje upozorňuje na výskyt vší ve školách zde

Leták Státního zdravotního ústavu zde

Přidáno 4. 10. 2018, autor: Lucie Fusková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru