Vyhodnocení soutěže "CHCEME ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ"

Žáci během prvního pololetí školního roku vypracovávali z fotografií prezentace toho, jak by chtěli, aby vypadalo jejich hřiště u tělocvičny.
Vyhodnocení soutěže "CHCEME ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ"

Před školními prázdninami vyhlásil ředitel naší školy soutěž „Najdi a nafoť hřiště, jaké bys chtěl mít u naší školy“

Návazně na to jsme pak v 1.pololetí letošního šk.roku mezi žáky 7. – 9. ročníku v hodinách např. pracovních činností i ve volném čase zkusili s žáky vytvořit prezentaci na téma „školní hřiště“, kde se použily fotografie z prázdnin a nebo jiné, které jsme k tomu přidali. Každý mohl toto téma pojmout dle svého uvážení. Jeden z žáků (Jakub Procházka – 7.A) využil zadaného tématu ke tvorbě videoprezentace, která se jmenuje: „CHCEME ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ“.

Jak je vidět práce s power-pointem žáky zaujala a i vytvořené video svědčí o tom, že se všichni žáci (zejména 7.A a 9.A) u jeho tvorby dobře pobavili.

Výsledek je k vidění zde (video).

Celkové vyhodnocení práce na téma „školní hřiště“ - výsledková listina je zde.

Jednotlivé prezentace power point: vítězná, druhá, třetí, čtvrtá.

Přidáno 3. 1. 2019, autor: