Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Výstava ke 100.výročí vniku československé republiky

Na pražském hradě probíhají výstavy ke vzniku republiky.
Výstava ke 100.výročí vniku československé republiky

Na Pražském hradě probíhají výstavy ke vzniku republiky. Naše třída 9.A se zúčastnila dvou a to Labyrintem českých dějin a Doteků státnosti. Obě výstavy představují veřejnosti přelomové události novodobých dějin - spoustou fotografií a dobových předmětů. Viděli jsme Řád bílého lva, Zlatou bulu sicilskou, dokumenty o politických procesech v 50tých letech, listopad 89..... Výstavy jsou opravdu velmi vydařené a rozhodně stojí za návštěvu. Foto zde

Přidáno 15. 5. 2018, autor: Martina Růžičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru