Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Zájezd do Anglie

Koncem května žáci 2. stupně vyrazili do Anglie.
Zájezd do Anglie

26. května jsme vyrazili na cestu do Anglie. Prvním místem, které jsme viděli, bylo přímořské městečko Brighton, kde jsme si prohlédli Brighton Pier a Sea Life Centre. Další den jsme  měli možnost vidět Stonehenge a katedrálu v Salisbury, ve které je uložena Magna charta libertatum. Poslední den jsme měli na prohlídku Londýna. Začali jsme na Greenwich, odkud jsme pluli po Temži do centra. Následovala procházka po nejznámějších turistických atrakcích. Děti si mohly procvičit angličtinu v rodinách, ve kterých byly ubytovány. Věříme, že si zájezd všichni užili.

Více fotografií naleznete zde.

 

Přidáno 22. 6. 2017, autor: Anna Kalátová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru