Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

„Zítra celá země“ - 7.B

Žáci 7.B oslavili sametovou revoluci zážitkovým workshopem v Praze.

Na začátku prosince jsme se vydali do Prahy, kde jsme navštívili krásnou budovu Městské knihovny na Mariánském náměstí. Tam nás přivítaly lektorky z organizace Post Bellum. V rámci zážitkového workshopu „Zítra celá země“ jsme si přiblížili život středoškolských studentů v období sametové revoluce. Díky hraní rolí jsme si vyzkoušeli, v jakých různých životních situacích se mohli středoškoláci ocitat a jak mohli okamžiky sametové revoluce prožívat (ať už byli pro nebo proti). Na fotografie z akce se můžete podívat zde.

Přidáno 20. 12. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru