ISIC Školák na naší škole!

Průkaz ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. ISIC Školák (Scholar) je jeho varianta určená žákům základních škol.
ISIC Školák na naší škole!

Školní čipová karta s výhodami

ISIC Školák obsahuje čip využitelný ve školních systémech. Nemusíte svému dítěti pořizovat další čip, který se snadno ztrácí - ISIC je vše v jednom!

Karta funguje pro výdej obědů v jídelně a od 2. pololetí šk. roku 2020/2021 ke vstupu do školy.

Výhody v ČR i ve světě pro celou rodinu

Mimo školu na žáka i celou rodinu čekají slevy na více než 2 200 místech v ČR a dalších 130 zemí světa. ISIC je také akceptován mnoha institucemi jako potvrzení věku žáka.

Zvýhodněné podmínky pořízení

• nízká jednorázová cena na celou dobu platnosti
  • snadné objednání a vydání prostřednictvím školy
  • ke každému průkazu odolné pouzdro a barevná šňůrka na krk v ceně

Kolik průkaz stojí a jak dlouho platí?

• nový školní průkaz stojí 250 Kč
  • je vydáván jednorázově a platí do doby ukončení docházky na naši školu, maximálně však 5 let (např. žákům v 1. třídě tedy bude platit až do konce 5. třídy)

Kde karta s čipem funguje?

• školní jídelna
  • vstup do školy (půjde i přes mobilní telefon)

Přidáno 28. 5. 2020, autor: Richard Otradovec