ISIC Školák na naší škole!

Průkaz ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. ISIC Školák (Scholar) je jeho varianta určená žákům základních škol.
ISIC Školák na naší škole!

Školní čipová karta s výhodami

ISIC Školák obsahuje čip využitelný ve školních systémech. Nemusíte svému dítěti pořizovat další čip, který se snadno ztrácí - ISIC je vše v jednom!

Čip bude fungovat ve školní jídelně a do budoucna ke vstupu do školy.

Výhody v ČR i ve světě pro celou rodinu

Mimo školu na žáka i celou rodinu čekají slevy na více než 2 200 místech v ČR a dalších 130 zemí světa. ISIC je také akceptován mnoha institucemi jako potvrzení věku žáka.

Zvýhodněné podmínky pořízení

• nízká jednorázová cena na celou dobu platnosti
  • platnost průkazu až 5 let
  • snadné objednání a vydání prostřednictvím školy
  • ke každému průkazu odolné pouzdro a barevná šňůrka na krk v ceně

Kolik průkaz stojí a jak dlouho platí?

• nový průkaz stojí 250 Kč
  • je vydáván jednorázově a platí do doby ukončení docházky na naši školu, maximálně však 5 let (žákům v první třídě tedy bude platit až do konce páté třídy)

Kde bude čip fungovat?

• školní jídelna
  • vstup do školy (do budoucna)

Jak ISIC Školák získat?

Agendu ISIC na naší škole řeší: Richard Otradovec, metodik ICT, isic@zsvelkepopovice.cz

V případě zájmu požádejte o formulář, zkontrolujte a dovyplňte žádost.

Poplatek 250 Kč uhraďte na účet školy č. 181309751/0300 (VS 222 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno žáka) a na e-mail: isic@zsvelkepopovice.cz pošlete průkazovou fotografii žáka.

Doporučujeme použít digitální fotku portrétového typu (lze snadno vyfotit běžným digitálním fotoaparátem
nebo mobilem před světlou zdí) nebo zaslat kvalitní sken papírové průkazové fotky.

Přidáno 28. 5. 2020, autor: Richard Otradovec