Přihlášení do systému STRAVA

ŠKOLNÍ JÍDELNA JE ZAPOJENA DO PROJEKTU "ŠKOLA PLNÁ ZDRAVÍ"

K přihlášení ke stravování klikněte na webovou aplikaci Strava.

Ve formátu PDF si můžete stáhnout Návod jak pracovat s webovou aplikací Strava.

Výdej obědu v jídelně je vázán na čip. Žáci nebo jejich zákonní zástupci si čip vyzvednou ve školní jídelně u vedoucí školní jídelny. Cena za čip (115,- Kč) je zálohová a bude placena ze stravného zaslaného na účet školy. V případě odhlášení (= vrácení čipu) dítěte ze stravování bude vrácena i záloha za čip. V případě odhlášení ze stravování a neodevzdání čipu záloha vrácena nebude. V případě ztráty čipu nebo jeho poškození bude vyžadována záloha nová + administrativní poplatek 35,- Kč.

Přihláška do školní jídelny

Čip nahradí pro žáky 2. - 9. tříd přihlášky ke stravování.

 

Jídelníček taktéž najdete na uvedených stránkách.

Jídelnu si buď vyhledejte podle abecedy nebo můžete rovnou zadat číslo 7129. Pak klikněte na odeslat a zobrazí se aktuální jídelníček.

 

 

Přidáno 4. 10. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru