Kroužky pořádané školou

Mezi kroužky pořádané školou patří dlouhodobě deskohernapevěcký sbor, kroužek basketbalu a nově badmintonu.

Nabídka kroužků pro školní rok 2021/2022 se aktualizuje každý den. Prosím sledujte změny na webu školy.

Badatelský klub 2021/22

Kroužek zaměřený na ekologii a přírodu pro děti z prvního stupně. 

Bližší infirmace a kontakty zde.


Deskoherna 2021/22

Již tradičně nabízíme žákům 1. i 2. stupně možnost zahrát si deskové hry ve školní DESKOHERNĚ. Naučíme děti pravidla a najdeme jim spoluhráče. Deskoherna je vybavena více než stovkou her. K dispozici jsou tradiční i moderní hry a hlavolamy. Na své si přijdou jak nováčci, tak ostřílení hráči, k dispozici jsou rychlé odpočinkové hry i náročnější strategie.

KDY: začínáme 5. října, každé úterý 12:30 – 14:00 (pro 1. - 3. ročník) nebo 14:00 – 15:30 (pro vyšší ročníky, možná je pravidelná docházka a pro starší i příležitostné hraní)

Online přihláška | Papírová přihláška | Kontakt: radka.havlickova@zsvelkepopovice.cz


Pěvecký sbor - 20/21

V letošním roce zatím posouváme začátek zkoušení se sborem až do období, kdy se situace ohledně koronaviru zklidní. Pěvecký sbor při ZŠ Velké Popovice pracuje již 5 rokem. Je složen z žáků druhých až pátých tříd a v letošním školním roce má téměř 30 členů. Děti se účastní akcí pořádaných školou - např. Školní jarmark, Školní akademie atd...
V předvánočním čase pravidelně dochází do zdejší MŠ a vystupují i mimo Velké Popovice.

Vedoucí sboru - Bc. Jana Hotová. V případě zájmu kontaktujte jana.hotova@zsvelkepopovice.cz.

 

 

Přidáno 2. 11. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru