SAMOSTUDIUM - ONLINE PODPORA

Aktualizováno 14. 10. 2020

Výkové zdroje:

• ucebnice.online - portál pro učebnice z vydavatelství NNS, které škola využívá (např. matematika, dějepis, přírodopis, chemie); lze využít i pro jiné předměty
  • matyskova-matematika.cz - výuková videa k Matýskově matematice pro celý 1. stupeň
  • novaskoladuha.cz - portál pro učebnice z vydavatelství Nová škola - DUHA, které škola využívá (např. český jazyk pro 1. stupeň); lze využít i pro jiné předměty
  • interaktivita.etaktik.cz - interaktivní pracovní sešity od vydavatelství TAKTIK
  • didakta.cz - přihlášení přes pin TGB7 (pro snadnější používání doporučuje nakladatelství stažení aplikace DidaktaCZ projector); přihlášení je výhradně pro žáky naší školy!
  • eurodidact.cz - čtení s porozuměním, hudební výchova a chemie (přihlášení přes zak@zsvelkepopovice.cz heslo: Pivo08. (tečka je součástí hesla)
  • skolasnadhledem.cz - zábavné online procvičování od nakladatelství Fraus
  • edu.ceskatelevize.cz - největší vzdělávací portál videí v ČR
  • scio.cz/procvicovaci-testy - bezplatné tematické testy k procvičení látky (český jazyk, matematika)